Nb
Ook voor beste ePad Zenithink ZT-280 C91 tablet informatie kun je hier terecht!
We hebben alle belangrijke specificaties voor je gevonden zodat je gemakkelijk een overzicht krijgt van de mogelijkheden van de ePad Zenithink ZT-280 C91 kunt overzien.
De ePad Zenithink ZT-280 C91 is een tablet, speciaal gemaakt om apps mee te draaien en te surfen op het internet. De tablet heeft een gewicht van 650 gram. Deze ePad Zenithink wordt aangedreven door een ARMv7/R chip met een 1 GHz Single-Core processor.
De ZT-280 C91 beschikt over een 2 megapixel camera.
De standbytijd bedraagt naar schatting 360 uur. Lees ook hoe je langer met je batterij doet.
De ePad Zenithink ZT-280 C91 ondersteunt alleen WiFi frequenties Met de ZT-280 C91 kun je geen verbinding maken met het internet via het mobiele netwerk. Thuis of op kantoor kun je ook verbinding maken via WiFi.
De ePad Zenithink ZT-280 C91 . Uitbreidbaar geheugen: Micro SD kaart tot 32 Gb. Er is een USB aansluiting aanwezig, je kan hiermee data uitwisselen met je PC of laptop, soms heb je voor data uitwisseling drivers of aparte software nodig. Heb je deze niet, kijk dan bij de veelgestelde vragen. Bluetooth headsets of carkits aansluiten is geen probleem.
De bediening van de tablet vindt plaats via het 10,2 inch touchscreen. De ePad Zenithink ZT-280 C91 kan tot 16 miljoen kleuren vertonen. Dit scherm heeft een resolutie van 1024 x 600 pixels. Met 116 pixels per inch is het scherm matig.
Android 4.0 Ice cream sandwich, aangekondigd op 19 oktober 2011 is een relatief nieuwe versie van het populaire Android OS. Het is volledig vernieuwd ten opzichte van de vorige versie.
Toegevoegde nieuwe functies zijn gezichtsherkenning om te ontgrendelen, samengevoegde social networking contacten,offline e-mail zoeken. De (open source) broncode van Android 4.0.1 werd vrijgegeven op 14 november 2011. (het kan zijn dat een of meerdere vermelde functies niet op het toestel zitten).
Meer specificaties van de ePad Zenithink ZT-280 C91
Heb je een vraag over de ePad Zenithink ZT-280 C91 dan kun je deze hier stellen